Oferta Pracy » Sławno

Sławno

Pracownik Fizyczny Sławno

Zatrudnimy pracownika do prac fizycznych przy budowach dróg i wykopach.

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2018-07-26

Szukam Budowlancow Tez Z Ukrainy Sławno

Szukam fachowców budowlanych do postawienia 500 m ogrodzenia , modernizacji budynków, ogólne pracę budowlane, miłe widziane osoby z Ukrainy , więcej info na telefon

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2017-08-04

Pracownik Ogólnobudowlany Do Prac Remontowych Sławno

Zadania: •montowanie: sufitów podwieszanych i ścianek działowych; konstrukcji drewnianych i aluminiowych •murowanie, tynkowanie, malowanie, tapetowanie •układanie płytek •układanie parkietów; olejowanie/ cyklinowanie •montowanie: mebli, armatury łazienkowej, drzwi, okien •stolarka budowlana •rozbiórki budowlane; roboty betoniarskie •inne prace wykończeniowe. Wymagania: •doświadczenie w pracy na danym stanowisku •umiejętność pracy w zespole •umiejętność organizacji własnej pracy i pracy pod presją czasu •odpowiedzialność, rzetelność, zaangażowanie, samodzielność, dyspozycyjność •brak nałogów Dodatkowym atutem (niewymaganym, ale mile widzianym) będzie: •znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego •prawo jazdy kat. B i samochód •posiadanie lub gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej. Oferujemy: •atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie •zakwaterowanie (jedynie częściowo opłacane przez pracownika) i dojazd do pracy •wsparcie w organ ...

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2016-09-12

Pracownik Ogólnobudowlany Słupsk Sławno

Poszukuję pracowników do prac budowlanych na terenie Słupska oraz województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Poszukuję zarówno specjalistów (murarzy, tynkarzy) jak i osób do przeszkolenia (pomocników budowlanych). Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt: 693 - -

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2016-08-30