Oferta Pracy » Serock

Serock

KUCHARZ / KUCHARKA ! ! ! Na Imprezy Okolicznościowe. Serock

Pilnie poszukuję kucharza / kucharki! Praca dodatkowa (piątki, soboty, niedziele) Miejsce pracy sala na imprezy okolicznościowe w Legionowie. Opis stanowiska: • przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązującymi standardami • zapewnienie najwyższej jakości potraw i usług • przestrzeganie norm i standardów • zachowanie estetyki wydawanych potraw oraz czystości stanowiska pracy • dokonywanie zamówień towarowych Wymagania: • minimum pięcioletnie doświadczenie w pracy na w.w. stanowisku • bardzo dobra organizacja pracy • komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność Oferujemy: • Przyjazną atmosferę pracy • Stabilne zatrudnienie

Region : Mazowieckie | Kategoria : Kucharz | Data publikacji : 2016-09-06

Kucharz Serock

Opis stanowiska: •Organizowanie i planowanie pracy na swoim stanowisku •Przygotowywanie potraw zgodnie z recepturami •Dbanie o estetykę i walory smakowe przygotowywanych potraw •Dbanie o maksymalne i ekonomiczne wykorzystanie powierzonych produktów •Dbanie o porządek i higienę na stanowiskach pracy •Przekazywanie informacji o zmianach w funkcjach bankietowych •Kontrolowanie jakości używanych produktów, ich świeżości oraz dat przydatności do spożycia •Twórczy udział w planowaniu pracy podczas wykonywania czynności Wymagania: - minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kucharz, - ukończenie szkoły gastronomicznej lub zawodowej w danej specjalizacji, - pasja do gotowania, - umiejętność pracy w zespole, - dyspozycyjność, -doskonała organizacja pracy

Region : Mazowieckie | Kategoria : Kucharz | Data publikacji : 2016-09-01

Kucharz Kucharka SEROCK Praca Od Zaraz Serock

Szukamy pracowników na stanowisko: -Kucharz Praca w restauracji w Serocku k. Warszawy Dobre warunki wynagradzania Praca w doświadczonym zespole Zakwaterowanie Zachęcamy do kontaktu pod nr telefonu 783 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Kucharz | Data publikacji : 2016-08-31