Oferta Pracy » Siedlęcin

Siedlęcin

Piekarz Ciastkarz Kucharz Siedlęcin

Jeśli jesteś specjalistą w w/w zawodzie lub lubisz pracę z żywnością…Jeśli chcesz zmienić pracę na lepszą, mieć wyższe zarobki, poprawić warunki pracy…To mam propozycję nowego wyzwania dla Twojej kariery zawodowej:Oferuję pracę na stanowisku: Operator maszyny formującej makaron.Nauczymy Cię jak się z nią obchodzić : )Poznaj naszą firmę i makarony jakie będziesz robił: www.bio-fabijanscyhttps://www.facebook/makaronydlaswiadomych/Proszę o przesyłanie CV przez .

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2019-02-10

Produkcja makaronów Siedlęcin

Rodzinna Wytwórnia Makaronów - producent z Siedlęcina - poszukuje osób do pracy fizycznej na liniach produkcyjnych. Oferujemy pracę w zgranym zespole sympatycznych ludzi, w atmosferze wzajemnego zrozumienia i poszanowania zasad fair play.nbsp;Jesteś dla nas Kandydatem idealnym, jeśli masz dobrą kondycję fizyczną, chęci do nauki i rozwoju oraz chcesz mieć realny wpływ na rozwój i funkcjonowanie naszej firmy, zapraszamy do przesyłania CV.

Magazynier Siedlęcin

Przyjmę do pracy w magazynie makaronów.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2017-11-03

Asystent Szefa Siedlęcin

Jesteś bystry, kreatywny, zgłodniały sukcesu ? Znasz język angielski. Czujesz się świetnie w pracy przy komputerze, a jeszcze lepiej w kontakcie bezpośrednim z wyzwaniami w „realu” ? Zostań Asystentem Szefa dynamicznie rozwijającej się firmy. CV na praca at fabijanski dot com

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2017-10-31

Pomoc Księgowej Siedlęcin

Wprowadzanie i rozliczanie dokumentów księgowych. Niezbędne doświadczenie na podobnym stanowisku. Proszę o przesyłanie CV.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2017-10-27

Specjalista Do Spraw Marketingu Siedlęcin

Zadania: •Opracowywanie materiałów marketingowych, •przygotowywanie prezentacji marketingowych, •prowadzenie wybranych samodzielnych projektów marketingowych, •monitorowanie trendów i działań konkurencji, •współpraca z pozostałymi działami, •współpraca z firmami zewnętrznymi przy realizacji projektów. Oczekiwania: •Łatwość posługiwania się piórem, •minimum roczne doświadczenie w agencji PR, marketingowej lub dziale marketingu, •bardzo dobra praktyczna znajomość obsługi MS Office (Excel, Power Point, Word), •dobra znajomość języka angielskiego, •umiejętność pracy pod presją czasu. Dodatkowe atuty: •Znajomość zagadnień BIO, VEGE, FIT, •doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów, •znajomość rynku mediów, social media, Oferujemy: •Pracę w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie, w branży której nie trzeba rekomendować, •dynamiczną ścieżkę rozwoju w młodym zespole, •pracę w oparciu o umowę o pracę, •możliwość wdrażania własnych pomysłów. Proszę o C ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2017-10-18

Księgowa - Siedlęcin Siedlęcin

Zatrudnię na stałe Księgową, w małej, dynamicznie rozwijającej się spółce. Proszę o CV.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2017-09-04

Grafik Siedlęcin

Zatrudnię na stałe osobę z doświadczeniem w projektowaniu opakowań i www. Mile widziana znajomość PHP. Proszę o CV + portfolio.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2017-02-28

Informatyk Siedlęcin

Zatrudnię na stałe informatyka z doświadczeniem, posługującym się biegle w PHP. Miele widziane doświadczenie w obsłudze serwerów.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : IT / Telekomunikacja | Data publikacji : 2017-02-15

Produkcja Ciastek – Technolog Siedlęcin

Przyjmę do pracy na atrakcyjnych warunkach technologa.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Produkcja | Data publikacji : 2016-09-04

Produkcja Ciastek – Piekarz-cukiernik Siedlęcin

Przyjmę do pracy na atrakcyjnych warunkach piekarza – cukiernika.

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Gastronomia | Data publikacji : 2016-09-04