Oferta Pracy » Stara Gadka

Stara Gadka

Pracownik Ochrony - Stara Iwiczna /16ZŁ NETTO/H/ Warszawa

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.Obecnie do zespołu na obiekcie handlowym w STAREJ IWICZNEJ poszukujemy kandydatów na stanowisko:nbsp;Pracownik Ochrony /15zł netto/h!/Miejsce pracy: Stara Iwiczna (pow. piaseczyński)nbsp;Poszukujemy osób:niekaranych,dyspozycyjnych,sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,nbsp;Mile widziane:doświadczenie w pracy w ochronie,znajomość obsługi komputera.nbsp;Oferujemy:umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS,gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,zmiany: 14 h dziennie, w godzinach między 7.00-21.00ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),kompletne, bezpłatne umundurowanie,dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe,możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.nbsp;Zakres obowiązków:liczenie ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2019-08-30

Zatrudnimy pracowników do ochrony Stara Bukówka Warszawa

Agencja Ochrony poszukuje pracowników do pracy w Starej Bukówce przy ul. Warszawskiej 50 ( baza KDM ).Proszę wyłącznie o kontakt telefoniczny pod numerem + 486 - - .Z uwagi na wejście z dniem 25.05.2018 r. przepisów RODO, przesłane CV nie będą rozpatrywane.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;

Region : Mazowieckie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2019-07-27

Ochrona Wspólnot Mieszkaniowych Warszawa

KONTRA24.PL OCHRONA zatrudni do ochrony Wspólnot Mieszkaniowych. Lokalizacje: Piaseczno - Stara IwicznaWarszawa (Wola, Praga, Bemowo, Mokotów, Ochota)RembertówUrsus Ми не наймаємо іноземців. Obchody/dyżury: dobowe, dzień/noc, również doróbki. Pełna swoboda w ustalaniu grafiku. Wiek: Mężczyźni do 55 lat. Kobiety do 45 lat. Wynagrodzenie: Stawka: uzgadniana indywidualnie, zależna od stanowiska i zakresu obowiązków. Wypłata - do 20 każdego miesiąca. Kontakt: Koordynator - Damian: 796 - - - damian[at]kontra24Koordynator - Andrzej: 538 - - - andrzej[at]kontra24

Region : Mazowieckie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2019-02-24

Pracownik Ochrony - Nadarzyn, Młochów, Wólka Kosowska, Stara Iwiczna Warszawa

Zakres obowiązków: - ochrona obiektów logistycznych, produkcyjnych. Wymagane są: - niekaralność, - rzetelność. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie. OSOBY ZAINTERESOWANE OFERTĄ PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY POD NUMEREM 783 - -.

Region : Mazowieckie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2018-04-12

Ochrona - Piaseczno, Stara Iwiczna Piaseczno

Firma Juwentus zatrudni osoby do ochrony od zaraz: 1) w PIASECZNIE - osiedle mieszkaniowe 24/48, 5,50 netto/h 2) w PIASECZNIE - budowa - co 2 noc 18.00-7.00, 5,50 netto/h 3) w STAREJ IWICZNEJ - obiekt biurowo-magazynowy - 12/24, 6,50 netto/h Do aplikowania zachęcamy osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności! Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu: Monika: 667 - - Izabela: 603 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2016-08-30