Oferta Pracy » Strzyżów

Strzyżów

Główna Księgowa/Księgowy Strzyżów

APTEKA RÓŻANA Sp. z o.o. Zatrudni na stanowiskoGłówny Księgowy/KsięgowaMiejsce pracy Strzyżów woj. Podkarpackienbsp;Wymagania:*nbsp;wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse i rachunkowość lub pokrewne)*nbsp;doświadczenie na stanowisku Głównegonbsp;Księgowego minimum 2 lata*nbsp;znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego, płac, rozliczeń z ZUS oraz PFRON*nbsp;znajomość prawa pracy*nbsp;bardzo dobra znajomość WORD/EXCELL*nbsp;bardzo dobra znajomość oprogramowania COMARCH CDN/ERP*nbsp;umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemównbsp;Opis stanowiska:*nbsp;kierowanie finansami, sprawami administracyjnymi i rachunkowością spółki oraz podległych podmiotów*nbsp;prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych firmy zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości*nbsp;weryfikowanie danych wprowadzanych do systemów księgowych*nbsp;nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, uzgadnianie sald kont*nbsp;archiwizacja, weryfikacja poprawności, ewidencja faktur i dokumentów magazyno ...

Region : Podkarpackie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2019-05-25

Kadrowa-Pomoc Księgowa Strzyżów

APTEKA RÓZANA Sp. z o.o. Zatrudni na stanowisko Księgowa Kadry Miejsce pracy Strzyżów woj. Podkarpackie Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne (finanse i rachunkowość lub pokrewne) mile widziane doświadczenie na stanowisku znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego, płac, rozliczeń z ZUS oraz PFRON znajomość prawa pracy bardzo dobra znajomość WORD/EXCELL umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów mile widziana znajomość oprogramowania COMARCH CDN/ERP Opis stanowiska: obsługa kadr prowadzenie rejestrów vat archiwizacja, weryfikacja poprawności, ewidencja faktur i dokumentów magazynowych sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT) oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych ewidencja środków trwałych współpraca z innymi działami Spółki w zakresie dotyczącym księgowości i podatków sporządzanie wniosków o dotacje etc. Oferujemy: zatrudnienie na etat możliwość szkolenia zawodowego Osob ...

Region : Podkarpackie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2018-02-24

Główny Księgowy/a Strzyżów

APTEKA RÓZANA Sp. z o.o. Zatrudni na stanowisko Główny Księgowy/Księgowa Miejsce pracy Strzyżów woj. Podkarpackie Wymagania: wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse i rachunkowość lub pokrewne) doświadczenie na stanowisku Księgowego minimum 2 lata znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego, płac, rozliczeń z ZUS oraz PFRON znajomość prawa pracy bardzo dobra znajomość WORD/EXCELL umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów Opis stanowiska: kierowanie finansami, sprawami administracyjnymi i rachunkowością spółki oraz podległych podmiotów prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych firmy zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości weryfikowanie danych wprowadzanych do systemów księgowych nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, uzgadnianie sald kont archiwizacja, weryfikacja poprawności, ewidencja faktur i dokumentów magazynowych sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT) oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętr ...

Region : Podkarpackie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2017-06-29

Młodszy Księgowy - Strzyżów Strzyżów

Zakres obowiązków: •weryfikacja i księgowanie dokumentów zakupowych •wystawianie faktur sprzedaży oraz dokumentów z nimi związanych •rozliczanie płatności gotówkowych •wstępna windykacja należności •rozliczanie płatności z dostawcami •współpraca z Urzędem Pracy i PFRON •sporządzanie raportów GUS Oczekiwania: •wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne, najlepiej o kierunku rachunkowość lub finanse •doświadczenie na podobnym stanowisku •umiejętność obsługi programu CDN/ERP OPTIMA •biegła znajomość pakietu MS Office (m.in. Excel i Word) •odpowiedzialność, rzetelność, dbałość o szczegóły •zaangażowanie w wykonywaną pracę •umiejętność pracy w zespole •mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności Oferta: •możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku •pakiet szkoleń •umowa o pracę

Region : Podkarpackie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2017-06-14

Praca Dla Samodzielnego Księgowego Strzyżów

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Marek Leśniak w Strzyżowie - Zakład Pracy Chronionej zatrudni osobę na stanowisku SAMODZIELNEGO KSIĘGOWEGO . Zakres obowiązków: - prowadzenie pełnej księgowości, rejestry VAT , płace, wszelkie inne rozliczenia związane z prowadzoną działalnością oraz statusem Zakładu Pracy Chronionej Wymagania: - min 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku samodzielnego księgowego - znajomość programu OPTIMA i PŁATNIK - biegła znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości Oferujemy - pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 07 do 15 w biurze mieszczącym się w siedzibie firmy - wynagrodzenie do uzgodnienia KONTAKT : 502 - - MAREK LEŚNIAK

Region : Podkarpackie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2016-09-05