Oferta Pracy » Sulęcin

Sulęcin

Pracownik Gospodarczy Konserwator Sulęcin

Zakres obowiązków: Prace porządkowe, konserwatorskie, naprawcze. Dbanie o porządek na obiekcie wokół hotelu i restauracji Wymagania: Dyspozycyjność Umiejętność pracy w zespole Nienaganny wygląd Miła aparycja i wysoka kultura osobista Oferujemy: Pracę na miejscu, w zakładzie pracy. Pracę przez cały rok, praca w 8 lub 10 godzinnym czasie pracy Pracę w zgranym zespole Atrakcyjne wynagrodzenie Narzędzia niezbędne do wykonywania funkcji, dobrze zaopatrzony warsztat i zaplecze techniczne, telefon. Zgłoszenia wraz ze zdjęciem należy przesyłać na adres email Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z kandydatami, których profil zawodowy odpowiada warunkom ogłoszenia. Kontakt email 24h, telefonicznie od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00-16.00 - Mirosław

Region : Lubuskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2018-07-31

Recepcjonista, Recepcjonistka Z Językiem Niemieckim. Sulęcin

Przyjmiemy do pracy na stanowisko recepcjonisty, recepcjonistki. Wymagany język niemiecki. Recepcja w Ośrodku Wypoczynkowym Kormoran. Zapraszamy na stronę www.kormoran.tv Więcej info pod numerem telefonu: 607 - - Zapraszam do kontaktu.

Region : Lubuskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-08-13

Pokojowa, Może Byc Z Ukrainy Sulęcin

***Stanowisko pokojowa*** Umowa o pracę PEŁNY ETAT, wszystkie składki zdrowotne i emerytalne opłaca firma Ładne mieszkanie z mediami opłaca firma (pokoje maksymalnie 2 osobowe) Wynagrodzenie do ustalenia po spotkaniu Wystąpienie o Kartę pobytu i zezwolenia na pracę z pracodawcą jeśli będzie chęć dłuższej współpracy Praca związana ze sprzątaniem pokoi hotelowych, prasowanie Mamy do zaoferowania również pracę w innych zawodach, Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z kandydatami, których profil zawodowy odpowiada warunkom ogłoszenia. Kontakt email 24h, kontakt telefoniczny poniedziałek – sobota 8.00-17.00

Region : Lubuskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-08-05

Brygadzista Pokojowych Sulęcin

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie: -kierowanie grupą pracowników magazynowych -nadzór nad prawidłowym sprzątaniem pokoi hotelowych -koordynację zadań i rozdzielanie obowiązków przydzielonym pracownikom -utrzymywanie porządku oraz dyscypliny pracy w ramach powierzonych zadań -dbałość o bezpieczne środowisko pracy, przestrzeganie zasad bhp oraz przepisów przeciwpożarowych -zapewnienie terminowej realizacji zadań -nadzór nad jakością wykonywanych prac -dbałość i nadzór nad powierzonym mieniem oraz nieobecności Od kandydata oczekujemy: -doświadczenia na stanowisku brygadzisty -umiejętności kontroli, analizy i oceny wyników pracy podległych pracowników -umiejętności planowania -bardzo dobrej organizacji pracy oraz komunikatywności -decyzyjności i zdolności rozwiązywania problemów dyspozycyjności -minimum wykształcenie średnie -znajomość języka polskiego Osobie, która zajmie powyższe stanowisko oferujemy: -stabilną pracę -atrakcy ...

Region : Lubuskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-03-21

Kelner-Barman - Kręgielnia - Bowling Sulęcin

Praca na stanowisku kelner/barman w kręgielni Ośrodek Kormoran. Zakres obowiązków: Obsługa gości Obsługa kręgielni, załączanie gry, wpisywanie nazw i imion gości Przygotowanie napoi, drinków, itp, Parzenie i przygotowywanie kawy i herbaty, Podawanie dań typu pizza, sałatka Utrzymanie w czystości stanowiska pracy Wymagania: Wymagane doświadczenie w pracy na stanowisku kelner/barman Dyspozycyjność Umiejętności komunikacyjne Otwartość na potrzeby gościa Umiejętność pracy w zespole Nienaganny wygląd Miła aparycja i wysoka kultura osobista Oferujemy: Pracę przez cały rok Pracę w zgranym zespole Atrakcyjne wynagrodzenie Narzędzia niezbędne do wykonywania funkcji Proszę o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem. Karol

Region : Lubuskie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-03-13