Oferta Pracy » Sulęcin

Sulęcin

pracownik ochrony Sulęcin Sulęcin

praca na pełnym etacie na terenie Sulęcina zmiany 12 godz. mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności kontakt od pon. do pt. w godz. 9-14

Region : Lubuskie | Kategoria : Ochrona | Data publikacji : 2019-06-06

SULĘCIN WITOSA 2C Obsługa punku lombardowego LOOMBARD.pl Sulęcin

OBECNIE POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW W : SULĘCINIE UL WITOSA 2C W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku: Pracownik Loombardu - miejsce pracy SULĘCIN WITOSA 2C Zapewniamy stałą pracę, umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin. Oferujemy: •Stabilną pracę w zgranym profesjonalnym zespole, •Pakiet bezpłatnych szkoleń – przygotowujących do roli specjalisty w naszej firmie /m.in.: szkolenie złotnicze/, •Atrakcyjny system wynagradzania, ZAROBKI od 2500 do 3200 ZŁ na rękę Zakres obowiązków: •Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta, •Zachowanie odpowiednich standardów na stanowisku pracy. Od kandydatów oczekujemy: •Wysokiej motywacji do pracy, •Znajomości obsługi komputera, •Zaangażowania, sumienności, •Dyspozycyjności. Nie szukamy pracowników sezonowych. Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy z osobami chcącymi współpracować z nami przynajmn ...

Region : Lubuskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2019-06-06

Specjalista ds. Kadr i płac Sulęcin

HBCS SP. Z O.O. to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi w zakresie outsourcingu kapitału ludzkiego. Poszukujemy kandydatów na stanowisko : Specjalista ds. kadr i płac. Miejsce wykonywania pracy : Sulęcin Zakres Obowiązków : - Naliczanie wynagrodzeń - Ewidencjonowanie i kontrola czasu pracy - Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych do ZUS i US - Przygotowanie dokumentacji kadrowo - płacowej - Kontrola ważności badań lekarskich i szkoleń BHP - Sporządzanie analiz i zestawień z zakresu kadr i płac

Region : Lubuskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2019-03-14

pracownik gospodarczy Sulęcin Sulęcin

Firma Impuls Sp z o.o. Zakład Pracy Chronionej w Gorzowie Wlkp. poszukuje pracownika gospodarczego w Sulęcinie. Praca na dwie zmiany od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00 Zakres obowiązków: obsługa terenów zewnętrznych. Zatrudnienie od zaraz. Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności. Oferujemy dofinansowanie do: turnusów rekreacyjno - wypoczynkowych; zakupu leków; zakupu indywidualnego sprzętu rehabilitacyjnego, wyrobów medycznych i ortopedycznych oraz środków pomocniczych, okularów korekcyjnych; odpłatność za zabiegi rehabilitacyjne; dojazd do pracy; odpłatność za usługi medyczne. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Region : Lubuskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2019-03-15

Handlowiec/ doradca klienta w salonie meblowym Quadrus Sulęcin

Quadrus poszukuje kandydatów na stanowisko doradcy handlowego do pracy w salonie firmowym w Sulęcinie. Miejsce pracy: Sulęcin ul. Batorego 3 lub Lipowa 27 Czego oczekujemy... • łatwości nawiązywania kontaktów interpersonalnych• kreatywności i konsekwencji w działaniu • profesjonalnego podejścia do obsługi klienta • umiejętności pracy w zespole • mile widziane zdolności manualne i projektowe • wyczucia estetyki Co oferujemy... • stabilne warunki zatrudnienia • atrakcyjne wynagrodzenie • ciekawą pracę w profesjonalnym zespole • szkolenia CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres mailowy lub dostarczyć osobiście.

Region : Lubuskie | Kategoria : Kasjer / Ekspedient | Data publikacji : 2019-03-01

sprzątaczka Sulęcin

SPRZĄTACZKA Opis stanowiska: - Dbanie o porządek w pomieszczeniach biurowych oraz socjalnych oraz na terenie marketu Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Region : Lubuskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2019-02-19