Oferta Pracy » Sulechów

Sulechów

Sprzedawca Doradca Klienta Salon Plus i Cyfrowy Polsat miasto Sulechów Zielona Góra

Twoje zadania: Obsługa Klientów sieci Plus i Cyfrowego Polsatu Sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług oferowanych przez Polkomtel Sp. z o.o. Wielkość wynagrodzenia zależy tylko od Twojego zaangażowania ! Wynagrodzenie podstawowe + dwa atrakcyjne systemy prowizyjne: • dla pracowników z doświadczeniem na stanowisku związanym ze sprzedażą lub obsługą klienta w sieci Plus, Cyfrowy Polsat, Orange, Tmobile lub Play przewidziana dodatkowa premia • system prowizyjny pracodawcy - % od wypracowanej przez Ciebie prowizji • niezależny system prowizyjny Polkomtel S.A. - stały program wynagrodzenia za realizację celów sprzedażowych, promowania usług i produktów klientom Plus i Cyfrowego Polsatu Oferujemy: Praca w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku. Dobre i przyjazne warunki pracy Kompleksowe szkolenie wstępne Rozbudowany system szkoleń Możliwość nabycia doświadczenia w obsłudze Klienta i sprzedaży ...

Region : Lubuskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2019-03-29