Oferta Pracy » Szczyrk

Szczyrk

Księgowa/Księgowy Szczyrk

Opis stanowiska: Prowadzenie Ksiąg rachunkowych oraz KPiR Przygotowywanie deklaracji podatkowych w tym VAT, PIT, CIT Sporządzanie raportów finansowych w tym bilansu oraz RZiS Współpraca i komunikacja z Klientami biura Realizacja zadań zleconych przez Doradcę Podatkowego i osoby zarządzające Wymagania: Doświadczenie w dziale finansowo-księgowym Znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości Znajomość obsługi programów finansowo-księgowych, mile widziana znajomość obsługi systemu Rewizor i Subiekt Dobra organizacja pracy, sumienność i terminowość Oferujemy: Pracę w doświadczonym zespole Uczestnictwo w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe Bardzo dobre warunki pracy i płacynbsp;

Region : Śląskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2019-04-07

Opis stanowiska: Prowadzenie Ksiąg rachunkowych oraz KPiR Przygotowywanie deklaracji podatkowych w tym VAT, PIT, CIT Sporządzanie raportów finansowych w tym bilansu oraz RZiS Współpraca i komunikacja z Klientami biura Realizacja zadań zleconych przez Doradcę Podatkowego i osoby zarządzające Wymagania: Doświadczenie w dziale finansowo-księgowym Znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości Znajomość obsługi programów finansowo-księgowych, mile widziana znajomość obsługi systemu Rewizor i Subiekt Dobra organizacja pracy, sumienność i terminowość Oferujemy: Pracę w doświadczonym zespole Uczestnictwo w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe Bardzo dobre warunki pracy i płacy

Region : Śląskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2017-09-29