Oferta Pracy » Tarnobrzeg

Tarnobrzeg

Poszukujemy Mechanika Samochodowego Kochającego Motoryzacje Tarnobrzeg

Poszukujemy mechanika/ ślusarza kochającego motoryzacje. Wymagania: - doświadczeniej mechanice i pracach ślusarskich. - duża samodzielność w wykonywaniu prac. - kreatywność, umiejętność pracy w zespole. - umiejętność szybkiego analizowania i diagnozowania zagadnień. - dokładność i precyzja oraz umiejętność wytwarzania pojedynczych części typu łapy silnika, mocowania itp. - mile widziana umiejętność spawania MIG/TIG Oferujemy: - pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie przy nietuzinkowych autach klasycznych i do motorsportu. - niezbędne narzędzia potrzebne do realizacji zadań -czyste i zadbane miejsce pracy - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. -doswiadczenie przy pracy z autami sportowymi. Stawki od 15-18 zl/godz. netto.

Region : Podkarpackie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2018-09-12

Zatrudnię Mechanika Samochodów Ciężarowych Tarnobrzeg

Firma Transdźwig z siedzibą w Chmielowie przy ul. Strefowej 32 zatrudni mechanika pojazdów ciężarowych. Praca na miejscu na pełny etat. Zapraszamy do kontaktu.

Region : Podkarpackie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2018-08-21

Elektromechanik Mechanik Samochodowy W Bosch Service Tarnobrzeg Tarnobrzeg

Opis stanowiska: -diagnostyka usterek z zakresu elektromechaniki w pojazdach osobowych i dostawczych, -wykonywanie napraw elektromechanicznych, -naprawy mechaniczne -wymiana rozrządów -serwis klimatyzacji -obsługa urządzeń warsztatowych Wymagania : -wykształcenie kierunkowe mechanik/elektromechanik samochodowy, -doświadczenie w pracy na stanowisku elektromechanika samochodowego, -znajomość diagnostyki komputerowej, -zdolność do pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku, -dyspozycyjność, -dobra organizacja czasu pracy, -nastawienie na efektywność. -prawo jazdy kat B, Oferujemy: -pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie -umowę o pracę na pełny etat -prowizyjny system wynagrodzeń -możliwości rozwoju zawodowego,szkolenia

Region : Podkarpackie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2017-03-20

Elektromechanik Samochodowy W Bosch Service Tarnobrzeg Tarnobrzeg

Opis stanowiska: -diagnostyka usterek z zakresu elektromechaniki w pojazdach osobowych i dostawczych, -wykonywanie napraw elektromechanicznych, -montaż podzespołów w pojazdach, -obsługa urządzeń warsztatowych Wymagania : -wykształcenie kierunkowe mechanik/elektromechanik samochodowy, -doświadczenie w pracy na stanowisku elektromechanika samochodowego, -znajomość diagnostyki komputerowej, -zdolność do pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku, -dyspozycyjność, -dobra organizacja czasu pracy, -nastawienie na efektywność. -prawo jazdy kat B, Oferujemy: -pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie -umowę o pracę na pełny etat -prowizyjny system wynagrodzeń -możliwości rozwoju zawodowego,szkolenia

Region : Podkarpackie | Kategoria : Mechanik / Blacharz / Lakiernik | Data publikacji : 2016-09-12