Oferta Pracy » Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry

Programista PHP Tarnowskie Góry

ZADANIA: Bardzo dobra znajomość PHP7 (OOP) Znajomość zagadnień XML, SOAP/WSDL, REST, JSON, AJAX Umiejętność tworzenia i optymalizacji zapytań MySQL Znajomość HTML, CSS, Javascript Znajomość j. angielskiego – czytanie dokumentacji technicznej Punktualność i obowiązkowość Chęć do poszerzania wiedzy Mile widziane: Znajomość CVS Mercurial lub GIT MsSQL, Linux OCZEKIWANIA: Tworzenie i rozwój wewnętrznego oprogramowania wykorzystywanego w firmie (PHP7, MySQL, MsSQL) Asysta przy projektowaniu nowych funkcjonalności oprogramowania Szacowanie wymaganego nakładu pracy dla realizowanych zagadnień Raportowanie postępów przy realizacji zadań Pomoc przy wdrażaniu i testowaniu nowych funkcjonalności i oprogramowania OFERUJEMY: Laptop służbowy Dwa zewnętrzne monitory do pracy Kawę/herbatę bez limitu Zaplecze silnej, dobrze prosperującej i rozwijającej się międzynarodowej firmy. Prywatną opiekę medyczną, grupowe ub ...

Region : Śląskie | Kategoria : IT / Telekomunikacja | Data publikacji : 2019-01-30