Oferta Pracy » Trzebinia

Trzebinia

Sprzedawca Bezpośredni Chrzanów, Trzebinia Chrzanów

Jeśli: •chcesz zarabiać dużo i więcej, •chcesz współpracować z firmą o długoletniej tradycji, •chcesz sprzedawać produkty o dużym potencjale rynkowym, •chcesz pracować w godzinach, które zależą właśnie od Ciebie. A do tego wszędzie widzisz potencjalnych Klientów – Zostań Mistrzem Sprzedaży Bezpośredniej! Mistrzowie zasługują na najlepsze warunki! Dlatego możesz liczyć na: •Nieograniczoną wysokość wynagrodzenia zależną od wyników – atrakcyjne wynagrodzenie za każdą podpisaną umowę, •Najwyższe standardy i jasne zasady współpracy, •Elastyczne godziny współpracy dopasowane do Twoich możliwości, •Umowę cywilnoprawną o świadczenie usług – odprowadzamy należne składki do ZUS! •Możliwość rozwoju i awansu. Do Twoich zadań należeć będzie: •Pozyskiwanie nowych Klientów, •Odnawianie relacji biznesowych z byłymi Klientami Provident Polska S.A., •Sprzedaż produktów pożyczkowych i ubezpieczeniowych Provident Polska S.A., Chcesz dołączyć do drużyny Mistrzów? Wystarczy, że masz ...

Region : Małopolskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2018-10-30

Specjalista Ds. Sprzedaży Trzebinia

Zadania: - Telefoniczne udzielanie informacji na temat wyrobów firmy, - Bezpośredni kontakt z klientem w jego siedzibie, - Fakturowanie, - Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, Wymagania: - Preferowane wykształcenie wyższe, - Zdolności negocjacyjne, - Komunikatywność i odpowiedzialność w działaniu, - Rzetelność, terminowość, dbałość o szczegóły, - Prawo jazdy kategorii B./ Obsługa klienta, - Umiejętność pracy w zespole, - Mile widziana znajomość języka angielskiego Oferujemy: - Pracę w renomowanej firmie, - Pracę w młodym, zgranym zespole, - Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - Bardzo dobre warunki zatrudnienia, - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - Możliwość rozwoju zawodowego, - Niezbędne narzędzia do pracy.

Region : Małopolskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2018-04-13

Specjalista Ds. Sprzedaży Stolarki Otworowej Trzebinia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW Realizacja polityki sprzedażowej i marketingowej firmy; Zlecanie i koordynowanie montaży okien, bram garażowych, drzwi wewnętrznych; Współorganizowanie i aktywne uczestnictwo w akcjach marketingowych; Współtworzenie i dbanie o wizerunek firmy; OFERUJEMY Stałą umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych; Konkurencyjne na rynku wynagrodzenie oraz premie wynikowe; Szkolenia związane z rozwojem technicznym i kompetencji sprzedażowo – handlowych; Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych –telefon, komputer stacjonarny / laptop; Partnerskie podejście do współpracy; WYMAGANIA Wykształcenie min. średnie (pożądane techniczne); Znajomość branży materiałów budowlanych (preferowana stolarka okienna i drzwiowa) Min. 2-letnie doświadczenie w handlu i obsłudze klientów; Dobre umiejętności interpersonalne; Pozytywne nastawienie na realizacje wyniku; ...

Region : Małopolskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2018-02-17

Sprzedaż Bezpośrednia Trzebinia

Praca w handlu bezpośrednim. Dystrybucja Art florystyczny, rozworzenie towaru, pozyskiwanie klientów . Wysokie zarobiki uzależnione od obrotów sprzedaży. Wymagane prawo jazdy kat B. C.V. Proszę przesyłać w odpowiedzi na ogłoszenie.

Region : Małopolskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2017-03-22

Doradca Klienta - Alior Bank Partner Trzebinia Trzebinia

Doradca Klienta w placówce partnerskiej Alior Banku Poszukujemy kandydata, który chce kontynuować lub rozpocząć swoją karierę w sektorze bankowości detalicznej. Nasze atuty to przewidywalność, bardzo uczciwe i atrakcyjne warunki wynagradzania, klarownie rozłożona odpowiedzialność oraz nastawienie na rozwój kadry. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta w miejscowości Trzebinia. Co ważne - poszukujemy kolejnej osoby do istniejącego już zespołu. Główne zadania osoby zatrudnionej na stanowisku Doradcy Klienta: • obsługa klientów oraz sprzedaż produktów bankowych wedle standardów obowiązujących w całym banku • realizacja indywidualnych i zespołowych planów sprzedaży • aktywne pozyskiwanie klienta (telemarketing oraz działania zewnętrzne) Wymagania: • wykształcenie min. średnie • roczne doświadczenie na stanowisku sprzedażowym (doświadczenie w finansach będzie dodatkowym atutem) • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel) • wysokie zdolności ...

Region : Małopolskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2017-03-17

Handlowca W Branży Motoryzacyjnej Trzebinia

Firma Best Camp zajmuje się sprzedażą części samochodowych w Wielkopolsce.Zatrudnimy pracownika do sprzedaży i obsługi portalu aukcyjnego. Wymagania: - podstawowa znajomość branży motoryzacyjnej, - podstawowa znajomość części i podzespołów samochodowych, - znajomość komputera, - samodzielność, - odpowiedzianość. Oferujemy: - pewną,stałą pracę - motywacyjny system wynagrodzenia, - przyjazną atmosferę pracy.

Region : Małopolskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2016-08-31