Oferta Pracy » Tuszyn

Tuszyn

Recepcjonistka/Recepcjonista Tuszyn

Hotel Grzegorzewski poszukuje pracownika na stanowisko recepcjonisty. Jeżeli jesteś osobą chętną do pracy, szybko uczącą się i łatwo nawiązującą kontakt z ludźmi, ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie. Wymagania: umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z gośćmi hotelowymi, wysoka kultura osobista, znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, umiejętność pracy zespołowej, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy, komunikatywność, samodzielność. Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy, stabilne warunki zatrudnienia, możliwość pracy w renomowanym hotelu, ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole. Wyślij do nas swoje CV na e-mail: Hotel Grzegorzewski 95-080 Tuszyn, ul. 3-go Maja 59

Region : Łódzkie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2019-08-22

Pani Do Sprzątania Tuszyn

zatrudnimy do hotelu Bukowiecki w Tuszunie przy ulicy jana pawła II 89 panią do sprzątania hotelu wszelkie informacje w pod nr telefony oraz na miejscu

Region : Łódzkie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-06-20

Zatrudnię Osobę Do Pracy W Hotelu Tuszyn

Zatrudnię osobę do pracy w hotelu. Praca polega na sprzątaniu oraz obsłudze recepcji. Wymagana znajomość obslugi komputera. Dyspozycyjność - w razie konieczności gotowość do zamieszkania w hotelu na okres do miesiąca.

Region : Łódzkie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-02-22

Manager Ds. Sprzedaży I Gastronomii Tuszyn

OPIS STANOWISKA: Do zadań osoby pracującej na tym stanowisku należeć będzie: -Sprzedaż imprez okolicznościowych t.j wesel, chrzcin, komunii, -Zapewnienie serwisu na najwyższym poziomie, koordynacja i nadzór nad funkcjonowaniem obsługi kelnersko – barmańskiej, -Zarządzanie, administrowanie wszystkimi punktami gastronomicznymi oraz organizacja pracy podległemu personelowi, prowadzenie rozliczeń i kontrola zakupów oraz zapewnienie należytego prowadzenia magazynów, -Współpraca z pozostałymi działami Hotelu. WYMAGANIA: Od Kandydatek/Kandydatów oczekujemy: doświadczenia w obsłudze gości à la carte, dobrej znajomości zagadnień gastronomicznych, kalkulacji i ewidencji gastronomicznej oraz systemów zarządzania gastronomią, pasji w obszarze gastronomii i znajomości aktualnych trendów, podstawowej wiedzy o winach i alkoholach, komunikatywności, umiejętności współpracy z ludźmi dyspozycyjności, samodzielności i odpowiedzialności, wysokiej kultury osobistej, zorientowania ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Hotelarstwo | Data publikacji : 2017-01-15