Oferta Pracy » Ustroń

Ustroń

Praca W Logistyce Ustroń

Firma SATURN EKO zajmuje się importem i eksportem różnego rodzaju biomasy oraz nawozów mineralnych. Współpraca jest głównie nawiązywana z Ukrainą. Wymagania: - wykształcenie min.średnie ( mile widziane ukończona studia o kierunku: logistyka, marketing, ekonomia i pokrewne) - komunikatywność, zaangażowanie i kreatywność - doświadczenie w sprzedaży i negocjacjach - umiejętność pracy w zespole - znajomość Pakietu MS Office ( Excel, PowerPoint, Word) - prawo jazdy kat. B - dodatkowym atutem będzie znajomość języka rosyjskiego - zdolność analitycznego myślenia - wysoka motywacja do pracy - umiejętność radzenia sobie ze stresem - przynajmniej roczne doświadczenie w pracy w logistyce Zadania: - budowanie i utrzymywanie stałych relacji handlowych - dbanie o dobry wizerunek firmy - przygotowywanie ofert handlowych oraz realizacja zamówień - przygotowywanie dokumentów do odprawy celnej - monitorowanie działań magazynowych Bardzo proszę o przesyłanie CV na pod ...

Region : Śląskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2018-08-18

Praca Hotel Marketing Recepcja Ustroń

Rezydencja Adriano Spa w Ustroniu poszukuje osoby do działu marketingu. Główne zadanie to pozyskiwanie klientów oraz grup (integracje,szkolenia) oraz promocja restauracji . Gwarantujemy podstawę + dodatki w zależności od ilości pozyskanych klientów. CV proszę przesyłać za pośrednictwem portalu lub na adres e-mail.

Region : Śląskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2018-05-13

Specjalista Ds. Marketingu I Komunikacji Ustroń

Zakres zadań: - prowadzenie serwisu internetowego; - tworzenie i redagowanie treści; - tworzenie ofert handlowych; - obsługa social media; - promowanie produktów i usług oraz poszukiwanie partnerów projektu; - organizowanie i prowadzenie eventów; - promowanie marki na wykładach, prelekcjach i innych wydarzeniach; - promowanie marki i budowanie pozytywnego wizerunku w internecie; Wymagania: - umiejętność pisania treści; - znajomość zasad marketingu online i offline; - znajomość social media; - mile widziana podstawowa znajomość obsługi Abdobe Photoshop; - doświadczenie na podobnym stanowisku; - kreatywność i zdolności organizacyjne; - umiejętność pracy w zespole oraz zdolności interpersonalne; - dyspozycyjność; Oferujemy: - zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku; - umowę o pracę; - możliwość rozwoju poprzez uczestniczenie w ciekawych projektach; - pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole; Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające wymaga ...

Region : Śląskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2017-07-12