Oferta Pracy » Włoszczowa

Włoszczowa

Doradca Klienta Alior Bank SA Włoszczowa Włoszczowa

PRACUJ JAKO DORADCA KLIENTAPokaż innym świat innowacyjnej bankowościnbsp;Doradca Klienta Włoszczowanbsp;Twoja praca będzie polegała na:•nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;bieżącej obsłudze Klientów zgodnej z najwyższymi standardami Banku•nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;aktywnym budowaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych z Klientami Placówki•nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;realizacji wyznaczonych celów zgodnie z przyjętymi standardaminbsp;Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:•nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;posiadasz doświadczenie w obsłudze lub aktywnym pozyskiwaniu Klienta•nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;potrafisz efektywnie organizować pracę i jesteś systematyczny w działaniu•nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;potrafisz pracować pod presją czasu•nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;posiadasz wykształcenie minimum średnienbsp;Oferujemy:•nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;szkolenia wstępne i rozwojowe•nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;wynagrodzenie podstawowe i system premiowy oparty o wyniki sprzedażowe•nbsp;nbsp;nbsp;nb ...

Region : Świętokrzyskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2019-07-26

Biuro Podatkowe Zbigniew Hupa zatrudni KSIĘGOWĄ Włoszczowa

Biuro Podatkowe Zbigniew Hupa zatrudni osobę do pracy w księgowości ze stażem pracy w KSIĘGOWOŚCI. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Region : Świętokrzyskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2019-05-20

Księgowa Włoszczowa

Co będzie należało do Twoich obowiązków:·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;dekretacja i księgowanie dokumentów;·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych;·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;kontrola i uzgadnianie kont księgowych;·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;rozliczanie płatności i uzgadnianie sald;·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;przygotowywanie dokumentów do sporządzania deklaracji podatkowych (CIT,nbsp;VAT);·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;czynne uczestnictwo w przygotowywaniunbsp;dokumentów do sprawozdań finansowych; statystycznych i innych raportów na potrzeby zarządu oraz banków.nbsp;Aplikuj do nas jeśli: ·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;posiadacz wykształcenie wyższe z obszaru finansów/ rachunkowości;·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;masz doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych; nbsp;·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;znasznbsp;w praktyce przepisy o rachunkowości i prawa podatkowego;·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;potrafisz sporządzać sprawozdania finansowych;·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;posiadasz umiejętność analitycznego myślenia;·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;bardzo dobrze ...

Region : Świętokrzyskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2019-03-05

Praca w biurze ubezpieczeniowym Włoszczowa

Przyjmę do pracy w biurze ubezpieczeniowym (biuro we Włoszczowie).Osobę z powiatu jedrzejowskiego lub włoszczowskiego.Mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej.nbsp;lub nbsp;bez doświadczenia na staż,osobę z powiatu jedrzejowskiego lub włoszczowskiegonbsp;wymagania:nbsp;wykształcenie minimum średnie praktyczna umiejętność obsługi komputeraniekaralnośćłatwość rozwiązywania problemówpunktualnośćzaangażowanie w pracęwysoka kultura osobistauczciwośćoptymizm i poczucie humorunbsp;Oferta pracy skierowana jest również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.nbsp;Proszę o dopisanie w CV następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie DanychOsobowych (Dz. U. 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Region : Świętokrzyskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2019-02-04

Specjalista Ds.księgowości - Effector S.A. Włoszczowa

OBOWIĄZKI: •dekretacja i księgowanie dokumentów; •bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych; •kontrola i uzgadnianie kont księgowych; •rozliczanie płatności i uzgadnianie sald; •przygotowywanie dokumentów do sporządzania deklaracji podatkowych (CIT, VAT); •czynne uczestnictwo w przygotowywaniu dokumentów do sprawozdań finansowych; statystycznych i innych raportów na potrzeby zarządu oraz banków. WYMAGANIA: •wykształcenie wyższe z obszaru finansów/ rachunkowości; •doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych; •praktyczna znajomość przepisów o rachunkowości i prawa podatkowego; •umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych; •dobra znajomość narzędzi informatycznych, w tym oprogramowanie MS Office; •dobra organizacja pracy; •terminowość i zaangażowanie.

Region : Świętokrzyskie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2017-02-14