Oferta Pracy » Wielgolas Brzeziński

Wielgolas Brzeziński

Serwisantów klimatyzacji i wentylacji Warszawa

Firma PHU FAN Piotr Brzeziński istnieje od 1995 roku i zajmuje się głównie wentylacją i klimatyzacją od projektu poprzez dostawę , montażnbsp;i na koniec serwis zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Jesteśmy serwisem fabrycznym firmy KOMFOVENT, MITSUBISHI, FUJITSU i kilku innych.nbsp;Firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i duże przedsiębiorstwa , czy sieci handlowe. Współpracujemy także z Generalnymi Wykonawcami będąc podwykonawcą ale także podejmujemy się generalnego wykonawstwa w zakresie instalacyjnym. Szerokie spektrum klientów daje nam stabilność na rynku i pozwala na sukcesywny i stały rozwój.Do obowiązków pracownika będzie należeć:- serwisowa obsługa urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych - bieżące naprawy klimatyzacji i wentylacji,- serwis konserwacyjny itp. nbsp;Wymagania:- wykształcenie – średnie ,techniczne - umiejętność pracy w zespolenbsp;nbsp;nbsp;-nbsp;komunikatywnośćnbsp;- dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązkównbsp;- odpowiedzialność, sam ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2019-05-30

Praca monter domków drewnianych pomocnik stolarz budowlany Halinów

Firma SODAS poszukuje osób na stanowisko monter domków drewnianych, stolarz budowlany oraz pomocników do przyuczenia. nbsp;Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Posiadamy ekspozycję, oraz zaplecze magazynowe w miejscowości Wielgolas Duchnowski, 05-074 Halinów. Zajmujemy się produkcją oraz montażem architektury ogrodowej a przede wszystkim budową drewnianych domków ogrodowych i letniskowych. Posiadamy własną grupę montażową. Do obowiązków będzie należało: prace związane z budową drewnianych domków, altan, zadaszeń itp. Praca w terenie. Rozliczenie tygodniowe lub miesięczne. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub do składania swoich (CV)

Region : Mazowieckie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2019-03-19

Kierownik robót drogowych Sznurki

Firma PHU Dominik Brzeziński z siedzibą w miejscowości Sznurki k. Brodnicy Górnej, zatrudni osobę na stanowisku Kierownika robót drogowych.nbsp; Zakres obowiązków:nbsp; - nadzorowanie robót pod względem jakości i terminowości, - organizowanie, koordynacja i nadzorowanie pracy brygad oraz sprzętu, - egzekwowanie wykonania powierzonych prac, - sporządzanie i prowadzenie dokumentacji związanych z nadzorowanymi budowami,- uczestnictwo w naradach i konsultacjach z przedstawicielami inwestora, - uczestnictwo w wyborze dostawców i podwykonawców, - sporządzania harmonogramów prac, kosztorysów i raportów z realizacji zadań. Od Kandydatów oczekujemy: - doświadczenia na podobnym stanowisku,- uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej, - umiejętności pracy zespołowej, - dobrego kontaktu ze współpracownikami, - dobrej organizacji pracy, - sumienności w wykonywaniu zadań, - dyspozycyjności, - dużej motywacji i chęci do pracy, - prawo jazdy kat. B. Osoby zainteresowane z ...

Region : Pomorskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2019-01-27

Brygadzista/Majster robót drogowych Sznurki

Firma PHU Dominik Brzeziński z siedzibą w miejscowości Sznurki k. Brodnicy Górnej, zatrudni osobę na stanowisku Brygadzista/Majster robót drogowych. Zakres obowiązków: - nadzorowanie i prowadzenie robót drogowych pod względem jakości i terminowości, - organizowanie i nadzorowanie pracy ludzi i sprzętu, - egzekwowanie wykonania powierzonych prac, - współpraca z kierownikiem budowy, Od Kandydatów oczekujemy: - doświadczenia na podobnym stanowisku, - umiejętność czytania projektów budowlanych, - umiejętności pracy zespołowej, - dobrego kontaktu ze współpracownikami, - dobrej organizacji pracy, - sumienności w wykonywaniu zadań, - dyspozycyjności, - dużej motywacji i chęci do pracy, - prawo jazdy kat. B. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod nr Tel: 693 - - oraz przesłanie CV na adres dominik.b_onet Przesyłając CV prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawa ...

Monter Konstrukcji Stalowych - Pow. Brzeziński / Łódź-Wschód / Zgierz Brzeziny

Opis stanowiska: prace związane z montażem konstrukcji stalowych oraz drobne prace ogólnobudowlane Jest to praca w kilkuosobowych grupach w różnych lokalizacjach na terenie całego województwa łódzkiego. uczestnictwo przy ciekawych projektach. Wymagania: Chęć do pracy na stanowisku montera konstrukcji stalowych i żelbetowych, oraz do nauki wykonywania zawodu montera, nie wymagamy doświadczenia w pracy na tym stanowisku Preferowane osoby z Koluszek, Brzezin, Nowosolna i okolic. Oferujemy Umowę o pracę docelowo na czas nieokreślony, oraz pracę w doświadczonym zespole. Udział w realizacji ciekawych projektów. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania *** PROSIMY O KONTAKT RÓWNIEŻ OSOBY PROWADZĄCE DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ LUB FIRMY POSIADAJĄCE WŁASNE EKIPY BUDOWLANE !!!

Region : Łódzkie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2018-05-22