Oferta Pracy » Wieprz

Wieprz

Operator wózka widłowego Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Rozładunek materiałów dostarczanych do magazynu, Kontrolowanie stanu dostarczonych materiałów i przyjęcie fizyczne do magazynu, Przyjęcie towaru do systemu informatycznego, Umiejscowienie w sposób prawidłowy materiału w regałach, Kontrolowanie stanu opakowań znajdujących się na regałach, Wydawanie komponentów dla produkcji, Dostarczanie komponentów na linie produkcyjne, Odbiór wyrobów gotowych z linii produkcyjnych, Przygotowanie wysyłek do klientów i poddostawców, Obsługa wózka widłowego, WYMAGANIA: Uprawnienia na wózki widłowe , Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych Dyspozycyjność, gotowość do pracy na 3 zmiany, Umiejętność szybkiego uczenia się, Umiejętność pracy w grupie, Zaangażowanie, obowiązkowość, dokładność, sumienność. FIRMA OFERUJE: Umowę o pracę na pełny etat Wynagrodzenie: podstawa + premie Karta Multisport Pakiet medyczny w cenie 1zł Ubezpieczenie grupowe Bogaty paki ...

Region : Śląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-03-14

Operator Wózka Widłowego Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Rozładunek materiałów dostarczanych do magazynu, Kontrolowanie stanu dostarczonych materiałów i przyjęcie fizyczne do magazynu, Przyjęcie towaru do systemu informatycznego, Umiejscowienie w sposób prawidłowy materiału w regałach, Kontrolowanie stanu opakowań znajdujących się na regałach, Wydawanie komponentów dla produkcji, Dostarczanie komponentów na linie produkcyjne, Odbiór wyrobów gotowych z linii produkcyjnych, Przygotowanie wysyłek do klientów i poddostawców, Obsługa wózka widłowego, WYMAGANIA: Uprawnienia na wózki widłowe , Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych Dyspozycyjność, gotowość do pracy na 3 zmiany, Umiejętność szybkiego uczenia się, Umiejętność pracy w grupie, Zaangażowanie, obowiązkowość, dokładność, sumienność. FIRMA OFERUJE: Umowę o pracę na pełny etat Wynagrodzenie: podstawa + premie Karta Multisport Pakiet medyczny w cenie 1zł Ubezpieczenie grupowe Bogaty pakiet świadczeń socjalnych Dowóz pracowników: Andryc ...

Region : Śląskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-08-10

Magazynier Andrychów

Stanowisko: Magazynier - pracownik linii produkcyjnej Lokalizacja: Wieprz k. Andrychowa Zakres obowiązków: • przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów • praca na linii produkcyjnej • przygotowanie towarów do wydania • prowadzenie dokumentacji magazynowej • dbanie o porządek Wymagania: • komunikatywność • bardzo dobra organizacja pracy własnej • sumienność, uczciwość, odpowiedzialność • doświadczenie na stanowisku magazyniera Oferujemy: • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • atrakcyjne wynagrodzenie • długoterminową współpracę W przypadku kontaktu poprzez e-mail proszę o wysyłanie cv w postaci pliku PDF. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Region : Małopolskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2016-09-03