Oferta Pracy » Wieprz

Wieprz

Elektromechanik UR Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń,okresowa konserwacja i przegląd maszyn produkcyjnych,wykonywanie bieżących napraw,analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowanianbsp;ciągłości pracy,nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w przeglądach technicznych,prowadzenie kart napraw i niezbędnej dokumentacji w dziale utrzymania ruchuWYMAGANIA:mile widziana znajomość narzędzi zagniatających terminale( Mecal,TE,STOCKO,)mile widziana znajomość maszyn do obróbki kabli firmy Komax (ALpha 355/356/530/550),mile widziana znajomość zgrzewarek ultradźwiękowych Schunk,mile widziana znajomość pras zagniatających Mecal,Dyspozycyjność,Uprawnienia Sep do 1kV,umiejętność pracy w zespolenbsp;skuteczność, kreatywność i gotowość do pracy w systemie zmianowymFIRMA OFERUJE:Możliwości rozwoju oraz dostęp do narzędzi i metodologii stosowanych według najwyższych standardówMożliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach dedykowa ...

Region : Śląskie | Kategoria : Pozostałe oferty pracy | Data publikacji : 2019-04-04

Doradca Techniczny Produktów Elektronicznych Andrychów

Doradca techniczny produktów elektronicznych Miejsce pracy: Wieprz k/Andrychowa Wymagania: - Prawo jazdy kat. B - Znajomość elementów elektronicznych - Łatwość przyswajania wiedzy (dotyczy urządzeń produkowanych przez naszą firmę) - Dyspozycyjność - Łatwy kontakt z klientem Zadania: - Doradztwo w zakresie oferowanych produktów - Obsługa klientów firmy - Praca w biurze i w terenie Oferujemy: - Przeszkolenie w zakresie obsługi naszych urządzeń - Atrakcyjne warunki pracy w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie - Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.).