Oferta Pracy » Witkowo

Witkowo

Handlowiec w firmie transportowo-spedycyjnej Witkowo

Zakres obowiązków:·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Aktywne pozyskiwanie nowych klientów·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Identyfikacja nowych możliwości sprzedażowych u obecnych klientów·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Realizacja założonych celów sprzedażowych jak też aktywne ich tworzenienbsp;Wymagania:·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Doświadczenie na podobnym stanowisku·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Znajomość przepisów i zagadnień związanych z obszarów TSL·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Umiejętność budowania pozytywnych relacji·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Dobra organizacja pracy·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Inicjatywa w działa, proponowanie nowych rozwiązań i aktywne udział w ich wdrażaniunbsp;Oferujemy:·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia ( podstawa wraz z ...

Region : Wielkopolskie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2019-05-02