Oferta Pracy » Wymiarki

Wymiarki

Żagań Staż i szkolenie - Pracownik Biurowy z obsługą klienta! Żagań

Szkolenie i staż!Uczestnik nie ponosi żadnych kosztów! ICR oferuje szkolenie oraz staż na 3 miesiące, na stanowisku: Pracownik Biurowy z obsługą klienta Oferta jest skierowana do osób bezrobotnych oraz zatrudnionych na umowach krótkoterminowych w wieku 18-29 lata , zamieszkujących w województwie Lubuskim na terenie powiatu: - ŻAGAŃSKIEGO Żagań , Gozdnica, Iłowa, Małomice, Szprotawa, Brzeźnica, Niegosławice, Wymiarki, spełniających przynajmniej jedno z poniższych kryteriów: pierwszeństwo w projekcie mają: - osoba bierna zawodowo - osoba o niskich kwalifikacjach- osoba pracująca W ramach wspomnianego szkolenia zawodowego uczestnikom przysługuje: - dodatek szkoleniowy - catering na zajęciach szkoleniowych - materiały i pomoce dydaktyczne - szkolenie zawodowe - stypendium szkoleniowy 542 zł (80 godz) - szkolenie ICT- stypendium szkoleniowy 270 zł (40 godz)-szkolenie umiejętności miękkich - stypendium szkoleniowy 162 zł (24 godz) - ...

Region : Lubuskie | Kategoria : Praktyki / staże | Data publikacji : 2019-03-10

Operator maszyn sprzątających - Wymiarki Warszawa

Opis stanowiska: Praca w Wymiarkach System pracy: pełny etat, praca od poniedziałku do niedzielisystem zmianowy 6.00-14.00 i 13.00-21.00 Umowa o pracę. Wymagania: Kultura osobista Dyspozycyjność Dokładność w wykonywaniu obowiązków Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Kontakt wyłącznie telefoniczny od pn-pt 8.00-16.00 tel. 601 - - Prosimy o zawarcie w CV zgody o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla celów rekrutacji na aplikowane stanowisko. lub/oraz zgody do celów przyszłych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez spółki z grupy Akromar dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez te spółki. W związku z ochroną danych osobowych informujemy, że: 1.Administratorem danych osobowych osoby ubiegającej się o zatrudnienie jest IPT AKROMAR Sp. ...

Region : Lubuskie | Kategoria : Sprzątanie | Data publikacji : 2019-02-03

Magazynier - Operator Wózka Widłowego Wymiarki

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. nr cert. 954 należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe poszukuje dla swojego Klienta w Wymiarkach osób na stanowisko magazynier - operator wózka widłowego. Praca od zaraz, na umowie o pracę. Wymagania: uprawnienia na wózek widłowy Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu wózka Proszę o dodanie do CV następującej klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”

Region : Lubuskie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2016-09-01