Oferta Pracy » Wyszków

Wyszków

Kierowca w transporcie międzynarodowym C+E Wyszków

OPIS STANOWISKA: Kierowca samochodu ciężarowego w ruchu międzynarodowym, jak również krajowym. OFERUJEMY: • umowę o pracę • wysokie wynagrodzenie plus dodatki • nowe, wygodne samochody • możliwość przyuczenia w przypadku braku doświadczenia • możliwość zatrudnienia w niemieckiej spółce WYMAGANIA: • aktualne prawo jazdy CE • orzeczenie psychologiczne oraz lekarskie • kurs na przewóz rzeczy • karta kierowcy (cyfrowa) • paszport aktualny na min 2 lata – mile widziany OCZEKUJEMY: • pracowitości, rzetelności • dyspozycyjności • bezwzględnego przestrzegania czasu pracy kierowcy • wykonywania zleceń transportowych Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres e-mail tel. stacjonarny: 297 - - w.22 mobile: + 486 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2019-09-21

Pracownik biura sprzedaży stolarki budowlanej . Wyszków

Jesteśmy częścią sieci sprzedaży jednego z najlepszych producentów stolarki budowlanej . Do biura w Wyszkowie poszukujemy osoby gotowej na realizację zakładanych planów sprzedaży, kontaktów i pozyskiwania klientów, kompleksowej kontroli oraz obsługi realizowanych inwestycji . Oferujemy stałą wysoką pensję podstawową, dodatkowo udział w zyskach, dobrą atmosferę oraz niezbędne narzędzia .www.okno-pol, www.biurooknopol

Region : Mazowieckie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2019-09-17

Tynkarzy,Tynki maszynowe gipsowe.Ciągłość pracy! Starachowice

Zatrudnie Tynkarzy ,brygady na agregat.Tynki gipsowe.Praca na moim agregacie,narzędziach lub mogą być też brygady z własnymi narzędziami,agregatem.Ciągłość pracy ,także zimą.Rozliczenie nabieżąco co tydzień.Mogę zorganizować nocleg. Praca Wyszków,Warszawa(woj.Mazowieckie) Tel. 512 - -

Region : Świętokrzyskie | Kategoria : Budowa / Remonty | Data publikacji : 2019-05-02

4 przedstawicieli Wyszków, Legionowo, Sochaczew, Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawa

Jeden z naszych oddziałów warszawskich Nationale Nederlanden poszukuje 5 dobrych doradców posiadających zdolności komunikacyjne, negocjacyjne, oraz umiejętność skutecznej sprzedaży. Lokalizacje - Warszawa oraz całe województwo mazowieckie Wymagam: minimum średniego wykształcenia, doświadczenia w sprzedaży i /lub obsłudze klienta, chęci pracy i rozwoju, nienagannego wizerunku, niekaralności oraz posiadania samochodu. Oferuję: -podstawa-3200 brutto + wysoka prowizja - profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku, - premię za realizację celów sprzedażowych, - miesięczną prowizję za sprzedaż, - oraz: ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie prywatnej opieki medycznej, karnet na zajęcia sportowe, atrakcyjne nagrody w konkursach sprzedażowych. Nie czekaj. Zgłoś się. Może czekamy właśnie na Ciebie Dołączam link, za pomocą, którego można aplikować: https://system.erecruiter/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=91a6557741 ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2019-02-09