Oferta Pracy » Złocieniec

Złocieniec

Złocieniec: KIEROWCA Z Kat. C (sprzedaż Obwoźna) Złocieniec

OPIS STANOWISKA PRACY: - transport art. ogólnospożywczych - sprzedaż detaliczna na zaplanowanej trasie - Reprezentacja firmy na lokalnym rynku WYMIAR PRACY: - Pełny etat -Umowa - zlecenie MIEJSCE PRACY: -obszar woj. zachodnipomorskiego​ OFERUJEMY: - Doświadczenie zawodowe - Atrakcyjne wynagrodzenie - Premie od wysokich wyników sprzedaży - Szkolenia WYMAGAMY: - Prawo jazdy kat. B i C - Min. 4 lata doświadczenia pracy w zawodzie - Umiejętność pracy w zawodzie - Rzetelność i wysoka kultura osobista -Książeczka zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych - Aktualne badania lekarskie APLIKACJE PROSIMY SKŁADAĆ ONLINE PRZEZ NASZ SERWIS INTERNETOWY: https://www.pokutynscy/e-rekrutacja W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: Tel. kom.: (+ 486 - - e-mail: manager[małpa]pokutynscy

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2018-04-06

Kierowca Kat. B I C (handel Obwoźny) Złocieniec

Firma Zakład Mięsny - POKUTYŃSKI zatrudni KIEROWCĘ w Handlu mobilnym. OPIS STANOWISKA: - transport art. ogólnospożywczych - sprzedaż detaliczna na zaplanowanej trasie WYMAGANIA: - Prawo jazdy kat. B i C - Min. 4 lata doświadczenia pracy w zawodzie/ lub na podobnym stanowsku - Rzetelność OFERUJEMY: - Atrakcyjne wynagrodzenie + premię świąteczną przy wysokich wynikach sprzedaży - Umowa-zlecenie - Doświadczenie APLIKUJ ON-LINE NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ https://www.pokutynscy/e-rekrutacja lub Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (+486 - - lub nadesłanie z góry CV na adres email.: manager[małpa]pokutynscy

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Kierowca / Kurier | Data publikacji : 2018-03-23