Oferta Pracy » Zwoleń

Zwoleń

Magazynier - Florianów ( trasa Puławy - Zwoleń) Zwoleń

Firma PHU AGROLA jest Autoryzowanym dystrybutorem NOXy (AdBlue) produkowanego w Grupie Azoty. W związkuz dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko : MAGAZYNIER Miejsce Pracy :Florianów (trasa Puławy-Zwoleń) Opis stanowiska: - Kompletowanie towarów do wysyłki, - Przyjmowanie towarów na magazyn, - Kontrola stanów magazynowych, - Uczestnictwo w inwentaryzacjach. -Pilnowanie stanów magazynowych Wymagania: - Prawo jazdy kat. B - mile widzane osoby z niepełnosprawnością Oferujemy: - umowa o pracę -praca zmianowa (między godziną 6-20) od poniedziałku do piątku ( plus co druga sobota) - niezbędne narzędzia pracy (ubiór służbowy , itp) - możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (dodatkowe ubezpieczenie na życie) - pracę w prężnie rozwijajacej się firmie Wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy prosimy o przesłanie CV przez . www.phuagrola

Region : Mazowieckie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-08-09

Firma PHU AGROLA jest Autoryzowanym dystrybutorem NOXy (AdBlue) produkowanego w Grupie Azoty. W związkuz dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko : Magazynier Miejsce Pracy :Florianów (trasa Puławy-Zwoleń) Opis stanowiska: - Kompletowanie towarów do wysyłki, - Przyjmowanie towarów na magazyn, - Kontrola stanów magazynowych, - Uczestnictwo w inwentaryzacjach.-Pilnowanie stanów magazynowych Wymagania: - Prawo jazdy kat. Bmile widzane osoby z niepełnosprawnością Oferujemy: - Umowa o pracę - Niezbędne narzędzia pracy (ubiór służbowy , itp) - Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (dodatkowe ubezpieczenie na życie) Wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy prosimy o przesłanie CV przez . nbsp;nbsp;www.phuagrolawww.agrolazbiorniki nbsp;ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA!

Region : Mazowieckie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-08-05

Pracownik składu budowlanego z kat.B Zwoleń

www.zorpmnbsp;Zatrudninbsp;PRACOWNIKA MAGAZYNUnbsp;Zadania: -dowóz towarów do klienta -obsługa wózka widłowego załadunek i rozładunek towarów -obsługa klienta Oczekiwania: - mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i kat. C - sumienność, odpowiedzialność- prawo jazdy kat. B Zapewniamy: - zatrudnienie na podstawie umowę o pracęnbsp;- terminowość wypłat

Region : Mazowieckie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2019-03-06

Pracownik Składu Węgla Z Kat.B Zwoleń

Zakres obowiązków: -dowóz towarów do klienta, rozładunek HDS -obsługa wózków widłowych, załadunek i rozładunek towarów -załadunek towarów ładowarką Wymagania: -prawo jazdy kat. B -uprawnienia do obsługi ładowarki , HDS-u i wózka widłowego -komunikatywność -sumienność -praca od poniedziałku do piątku Oferujemy: -normowany czas pracy od 7 do 15 -pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku -zdobycie doświadczenia zawodowego -atrakcyjne wynagrodzenie Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail

Region : Mazowieckie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-03-12