Oferta Pracy » aktorka do filmów dla dorosłych

aktorka do filmów dla dorosłych

Specjalista ds. marketingu internetowego Warszawa

LUZ MEDICnbsp;to silnie rozwijająca się firma z branży suplementów diety na bazie konopi.Naszym celem jest stać się liderem w branży.Naszą pozycje budujemy dzięki najwyższej klasy produktom oraz sieci dystrybucji.nbsp;Obecnie do naszego zespołu poszukujemy specjalisty ds. marketingu internetowegonbsp;Zaoferujemy Ci: ·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Dowolną umowę w ramach przewidzianego budżetu ( kontrakt/ umowa o pracę/ umowa zlecenie)- sam zdecyduj!·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Samodzielne stanowisko pracy i możliwość podejmowania decyzji·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Niezbędne narzędzia do pracy·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Pracę w młodym i ambitnym zespole·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Zadaniowy nbsp;czas pracy·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Możliwość pracy zdalnej·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Możliwość rozwoju osobistegonbsp;Do Twoich głównych obowiązków będzie należeć:·nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;Prowadzenie FanPage na FB·nbsp;nbsp;nbsp;nb ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2019-08-24

Filmowiec/ Fotograf Warszawa

Zakres obowiązków:Montowanie śmiesznych/ kreatywnych filmików videoFilmowanie (np. animacji odbywających się podczas pobytów)Fotografowanie gości resortu, animacji, imprez okolicznościowychObróbka zdjęćTworzenie pamiątek ze zdjęciaminbsp;Wymagania:Wyczucie estetyczneZnajomość programów graficznych tj. do obróbki filmów, photo shop , corelUmiejętność korzystania z nichnbsp;Kreatywnośćprosimy o przesłanie swoich realizacjinbsp;Zalety podjęcia pracy w naszym Resorcie:Praca w miłej atmosferzeAtrakcyjne zarobkinbsp;Ze względu na charakter Resortu praca bardzo rozwojowanbsp;Nie interesuje nas praca zdalnaZapewniamy zakwaterowanie w budynku z terenem rekreacyjnym przeznaczonym dla pracowników w odległości ok 4km od miejsca pracy Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV, listu motywacyjnego oraz dokumentów potwierdzających kwalifikacje. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Region : Zachodniopomorskie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2019-07-30

Asystentka e-commerce w sklepie z art. dziecięcymi Warszawa

Jeśli potrafisz tworzyć przyciągające grafiki i reklamy, lubisz pracę z danymi, jesteś dokładna i znasz dobrze Excel podejmij pracę w jednym z najstarszych sklepów internetowych z art. dziecięcymi. Status studentki mile widziany.nbsp;Do Twoich obowiązków będzie należało:wprowadzanie produktów do sklepu internetowegouzupełnianie opisów i zdjęćprojektowanie grafik i materiałów reklamowychkontaktowanie się z dostawcami w celu pozyskania potrzebnych informacjikręcenie krótkich filmów produktowychnbsp;Będziemy od Ciebie wymagać:nbsp;bardzo dobrej znajomości MS Excel i Photoshopazmysłu artystycznego i lekkiego pióradokładności i systematyczności w pracy z danymizaangażowania i inicjatywynbsp;W zamian oferujemy:stabilną pracę, staż lub praktyki na umowę o dzieło lub zleceniemotywacyjny system wynagrodzeńrabaty na art. dziecięcerozwijanie praktycznej wiedzy i umiejętności w oparciu o najnowsze trendy w e-commercepracę w młodym zespole, w komfortowym biurze na Targówkunbsp;

Region : Mazowieckie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2019-02-27