Oferta Pracy » aktorka do filmów dla dorosłych

aktorka do filmów dla dorosłych

Pracuj w biurze i zarabiaj do 4000 zł/mc brutto! Kraków

Pasjonują Cię filmy, seriale albo sport? Nie wyobrażasz sobie życia bez telewizji, komputera albo smartfona? Jeśli do tego szukasz pracy, dzięki której będziesz mógł/a połączyć pasję do filmów z rozwojem zawodowym to czeka na Ciebie praca w naszym zespole jako:nbsp;Specjalista ds. Lojalizacji stałego Klientanbsp;Jakie zadania na Ciebie czekają?• Telefoniczny kontakt ze stałym klientem platformy telewizyjnej,• Badanie potrzeb klientów,• Dobór najlepszego rozwiązania i przedłużanie umów,• Wprowadzanie umów do systemu i przesyłanie do klientów.nbsp;Dlaczego warto z nami pracować?• Otrzymujesz gwarantowaną stawkę za każdą godzinę pracy,• System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy• Uczestniczysz w szkoleniach przygotowujących do pracy,• Poznajesz fantastycznych ludzi z naszego zespołu,• Bierzesz udział w rekrutacjach wewnętrznych na wyższe stanowiska,• Dostajesz dodatkowe pieniądze za polecenie znajomych do pracy (do 1500 zł!),• Jeżeli jesteś studentem - dopasujemy grafik ...

Region : Małopolskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2019-05-06

Specjalista Ds Obsługi Klienta - Praca W Call Center Łódź

Zakres obowiązków: - Oferowanie bezpłatnych kursów dla dorosłych - Telefoniczna obsługa Klientów - Dbanie o wizerunek Firmy - Budowanie własnego portfela Klientów Wymagania: - komunikatywność - nastawienie na cel - doświadczenie w sprzedaży mile widziane, aczkolwiek nie jest konieczne Oferujemy: - na początku umowę zlecenie, po miesiącu umowę o pracę - podstawę plus premię - b.dobrą atmosferę pracy - możliwość rozwoju

Region : Łódzkie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2018-09-23

Sprzedawca W Zgrani.pl Warszawa

Szukasz stabilnej pracy w miłej i przyjaznej atmosferze? Dobrze trafiłeś! Aktualnie poszukujemy sprzedawców w sklepach z GRAMI PLANSZOWYMI Zgrani. Mamy trzy lokalizacje: Grochów, Gocław (obok Balatonu), Centrum Dobrze, żebyś wiedział, że misją Zgrani jest promowanie gier planszowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, aby mogli spędzać wartościowy czas z bliskimi osobami. Rozpoczynamy wydawanie chrześcijańskich gier planszowych oraz jesteśmy twórcami przestrzeni, w której ludzie będą czuli się jak w domu. Organizujemy najwyższej jakości wydarzenia planszówkowe na małą i dużą skalę. Wierzymy, że szczęśliwi pracownicy dają szczęście i zadowolenie naszym klientom. Bliskie są nam wartości chrześcijańskie i wynikający z nich sposób współpracy oparty na szczerej komunikacji, wspieraniu rozwoju osobistego współpracowników oraz bezpiecznego i rodzinnego środowiska pracy. Czego od Ciebie oczekujemy? - ZAANGAŻOWANIA – to jest dla nas cecha bardzo istotna - ENTUZJAZMU – Twoja pogod ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2018-07-15

Petit Bateau - Doradca Klienta Wrocław

PETIT BATEAU to francuska uznana marka odzieży dla dzieci i dorosłych powstała ponad 120 lat temu. Marka oferuje jedne z najbardziej ekologicznych ubrań na świecie, gwarantując najwyższa jakość. Butiki z odzieżą Petit Bateau działają w ponad 100 krajach Jeśli jesteś osoba komunikatywną, uprzejmą, masz dusze dziecka ? Dołącz do nas! Do swojego butiku firma poszukuje osoby na stanowisko: Doradca Klienta Miejsce pracy: Wrocław, C.H.Wroclavia Od kandydatów oczekujemy: Komunikatywności, uprzejmości w kontakcie z klientem Zaangażowania Dyspozycyjności do pracy w niepełnym wymiarze godzin- praca zmianowa, również w weekendy. Oferujemy: Umowę o pracę lub umowę zlecenie Możliwość rozwoju osobistego Pracę w miłym zespole Prosimy o zawarcie poniższej klauzuli w swoim Cv. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez M.K.Distribution z siedzibą w Warszawie przy ul. Ordynackiej 11 do celów procesu rekrutacji w zakresie numeru telefonu i adresu pocz ...

Region : Dolnośląskie | Kategoria : Obsługa klienta / Call Center | Data publikacji : 2018-06-09