Oferta Pracy » trener

trener

Trener personalny Milanówek-Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

W związku z rozwojem firmy oraz chęcią poszerzania naszego zespołu o dodatkowych trenerów poszukujemy trenera personalnego do małego studia personalnego w Milanówku. Jeżeli jesteś osobą pozytywnie nastawioną do życia i ludzi, a przy tym Twoje pasje łączą się że zdrowym trybem życia i siłownią, to jest ogłoszenie dla Ciebie! Główne obowiązki: - Prowadzenie konsultacji trenerskich - Sprzedaż treningów oraz realizacji targetów sprzedażowych - Utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z Klientami, - Dbanie o estetykę i wizerunek studia, - Angażowanie się w akcje studia Wymagamy: - kurs trenera (ewentualnie instruktora fitness; dopuszczamy ewentualność, ze osoba dopiero się uczy w tej sytuacji przejdzie nasze wewnętrzne szkolenia do objęcia stanowiska), - energii, dynamizmu, otwartości, komunikatywności, - umiejętność organizacji własnej pracy, - punktualności - pozytywnego nastawienia, - uczciwości, - chęci rozwoju i podnoszenia kwalifika ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-05-12

Trener Personalny - Szkoleniowiec Olsztyn

Jesteś Trenerem Personalnym? Dietetykiem i/lub fizjoterapeutą?nbsp;Szukasz nowych wyzwań i możliwości ciągłego rozwoju?Lubisz kontakt z ludźmi i chcesz poszerzyć swoje horyzonty?Dołącz do nas - podziel się swoja wiedzą i doświadczeniem!nbsp;KOGO SZUKAMY:nbsp;Doświadczonych trenerów personalnych specjalizujących się w treningu funkcjonalnym (w tym siłowym) , ogólnorozwojowym lub cross fit. (trenerzy specjalizujący się w dziedzinie kulturystyki nie będą brani pod uwagę);nbsp;Osób z doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń dla trenerów personalnych;Absolwentów, doktorów oraz praktykujących w branży zdrowia i fitness doktorantów AWF;Fizjoterapeutów;Dietetyków;Osób, które interesują się sprzedażą i/lub odniosły sukcesy na polu sprzedaży w branży fitness.CV oraz list motywacyjny proszę wysyłać za pomocą przycisku aplikowanianbsp;ZAPRASZAMY OSOBY Z OBSZARU CAŁEGO KRAJUnbsp;

Region : Warmińsko-Mazurskie | Kategoria : Zdrowie i opieka | Data publikacji : 2019-05-01

Trener piłki nożnej dzieci 3-12 lat Toruń

Opis stanowiska pracy: nbsp;Prowadzenie treningów i zajęć w Akademii z dziećmi w wieku 3-12 lat według modelu Akademii Piłkarskiej Młode Talenty na terenie Torunia.nbsp;Wymaganiauprawnienia trenera piłki nożnej (minimum UEFA C)dyspozycyjnośćenergiczność i kreatywnośćpasję do piłki nożnejpedagogiczne podejście do dziecinbsp;Oferujemypracę na cały etat (umowa o pracę) lub na niepełny etat (umowa zlecenie - praca tylko popołudniami)atrakcyjne wynagrodzenieszkolenie z zakresu modelu szkolenia obowiązującego w AP Młode Talentynbsp;WynagrodzenieOd 2500 do 3500 PLN (cały etat)

Region : Kujawsko-Pomorskie | Kategoria : Edukacja | Data publikacji : 2019-03-27

Trener Mnemotechnik Łódź

Naszą wielką misją i jeszcze większą pasją jest edukowanie tysięcy młodych Polaków.W ramach edukacji komplementarnej, wspieramy tradycyjne szkoły przy pomocy kursów hybrydowych. Dzięki doświadczonym ekspertom i kreatywnych pasjonatom nasze projekty są bardzo wysoko oceniane przez odbiorców, których liczba ciągle rośnie.Dlatego uruchamiany Akademię Trenera EIS.Udział w Akademii kończy się otrzymaniem certyfikatu EIS,nbsp;Jeśli:Masz silną motywację do pracy, jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjnaPosiadasz nastawienie na osiąganie i przekraczanie celówPotrafisz pracować i komunikować się z dziećmi i osobami dorosłymiInteresują Cię metody i techniki efektywnej nauki i widzisz społeczne zapotrzebowanie na takie usługiChcesz zdobyć nowy zawód/nową kompetencję na przyszłość i pracować w obszarze innowacyjnej edukacji oraz łączyć to z praktykąPosiadasz prawo jazdy kat. B i własny samochódMyślisz o awansie w strukturze Instytutu lub własnej niezależności zawodowejTo prześlij swoje CV drogą mailową.Wi ...

Region : Łódzkie | Kategoria : Przedstawiciel handlowy | Data publikacji : 2019-01-27