Oferta Pracy » Kowalanka

Kowalanka

Pracownik obsługi sklepu internetowego / Pracownik biurowy Kowalanka

Firma Handlowa poszukuje kandydata na stanowisko Pracownik biurowy / Pracownik obsługi sklepu internetowego / aukcji Pracując z nami, będziesz: - obsługiwać sklep internetowy - obsługiwać sprzedaż na portalach aukcyjnych - obsługiwać klientów firmy poprzez telefon i e-mail zgodnie z określonymi standardami - przyjmować zamówienia od klientów i je realizować - przygotowanie towaru do wysyłki Jeśli.. - potrafisz pracować w zespole i dobrze organizujesz sobie prace, - szybko się uczysz i przyswajasz nowe informacje, - nie boisz się pracy pod presją czasu, - angażujesz się w powierzone Ci zadania, to czekamy na Twoje zgłoszenie. Oferujemy : -możliwość zdobycia doświadczenia w najszybciej rozwijającym się sektorze gospodarki (e-commerce) -zatrudnienie w firmie stabilnej finansowo Dodatkowym atutem będzie : - znajomość pakietu Microsoft Office, - doświadczenie w pracy w obszarze sprzedaży i obsłudze klient ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2019-04-26

Specjalista ds. Social Media Kowalanka

Firma Handlowa poszukuje kandydata na stanowisko Specjalista ds. Social Media Obowiązki na tym stanowisku to: • Zarządzenie i rozwijanie profili firmy w social media (Facebook, Instagram); • Planowanie i realizacja działań marketingowych przy współpracy z działem sprzedaży; • Tworzenie i redagowaniem tekstów marketingowych i PR; • Praca z narzędziami do e-mailingu; • Śledzenie trendów, proponowanie nowych, kreatywnych rozwiązań; • Ocena działań reklamowo-marketingowych i ich skuteczności na podstawie statystyk. Szukamy osoby, która: • Posiada doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok; • Potrafi prowadzić kampanie reklamowe w mediach społecznościowych; • Umie wzmacniać obraz marki w świadomości odbiorców; • Nazywa się ambitną i dążącą do celu; • Wykazuje się samodzielnością w realizacji projektów i rozwiązywaniu problemów; • Jest kreatywna, elastyczna, komunikatywna i lubi swoją pracę; • Obsługuje Photoshop; • Ma umiejętność ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Marketing / PR / Media | Data publikacji : 2019-04-08

Sklep Internetowy/Allegro - Pakowacz Do Działu Realizacji Zamówień Radom

Firma Handlowa poszukuje kandydata na stanowisko pakowacz do Działu Realizacji Zamówień. Poszukujemy pracownika do kompletacji zamówień i przygotowania przesyłek w sklepie internetowym. Miejsce pracy: Kowalanka (Przed Wolanowem) Godziny pracy: pn-pt 8.00 – 16.00 Zgłoś się do nas, jeśli: • jesteś operatywną osobą ze zmysłem organizacyjnym • umiesz określić jakich narzędzi i pomocy potrzebujesz aby zrealizować powierzone zadania • jesteś osobą zaangażowaną, chętną do pracy i do nauki nowych rzeczy oraz sumienną i nieszablonową. • umiesz samodzielnie rozwiązywać problemy i organizować sobie pracę • bezproblemowo obsługujesz komputer • jesteś osobą punktualną Do Twoich obowiązków będzie należeć : • Przygotowanie i kompletacja produktów do wysyłki • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy • Realizacja sprzedaży oraz sklepu internetowego Prosimy o aplikowanie CV poprzez wyłącznie przez osoby zainteresowanie długoterminową współpracą .

Region : Mazowieckie | Kategoria : Magazynier | Data publikacji : 2018-11-03

Główny Księgowy Kowalanka

FIRMA PRYMUS – AGD ZATRUDNI GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO ZAKRES OBOWIĄZKÓW -Nadzór nad ewidencją księgową oraz pełna odpowiedzialność za księgi rachunkowe zgodnie z zasadami określonymi w Ustawie o Rachunkowości i przepisach podatkowych; -Organizacja i zamykanie roku finansowego, opracowywanie procedur zamknięcia roku i miesiąca; -Kontrola dokumentów księgowych; -Odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych; -Sporządzanie sprawozdań finansowych; -Współpraca z audytorami, GUS, ZUS, bankami; -Koordynacja pracy zespołu OCZEKIWANIA -Doświadczenie na podobnym stanowisku; -Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego; -Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz podległego działu; -Umiejętność współpracy z innymi działami firmy; -Otwartość, innowacyjność; OFERUJEMY: -Udział w szkoleniach -Umowę o pracę na cały etat -Przyjazną atmosferę pracy -Atrakcyjne wynagrodzenie Kontakt: 603 - -

Region : Mazowieckie | Kategoria : Finanse / Księgowość | Data publikacji : 2017-03-06

Pracownik Biurowy Z Jezykiem Niemieckim Kowalanka

Opis stanowiska: - Obsługa Klienta zagranicznego - Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami Wymagania: - Biegła znajomość języka niemieckiego - Biegłe poruszanie się w Internecie - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - Kreatywność i komunikatywność, zaangażowanie w pracę Oferujemy: - Pracę w młodym i dynamicznym zespole - Ciekawe i rozwojowe stanowisko - Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin Praca w Kowalance gm. Wolanów. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).” Numer telefonu: 722598710

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-01-18