Oferta Pracy » Kowalanka

Kowalanka

Pracownik obsługi sklepu internetowego / Pracownik biurowy Kowalanka

Firma Handlowa poszukuje kandydata na stanowisko Pracownik biurowy / Pracownik obsługi sklepu internetowego / aukcji Pracując z nami, będziesz: - obsługiwać sklep internetowy - obsługiwać sprzedaż na portalach aukcyjnych - obsługiwać klientów firmy poprzez telefon i e-mail zgodnie z określonymi standardami - przyjmować zamówienia od klientów i je realizować - przygotowanie towaru do wysyłki Jeśli.. - potrafisz pracować w zespole i dobrze organizujesz sobie prace, - szybko się uczysz i przyswajasz nowe informacje, - nie boisz się pracy pod presją czasu, - angażujesz się w powierzone Ci zadania, to czekamy na Twoje zgłoszenie. Oferujemy : -możliwość zdobycia doświadczenia w najszybciej rozwijającym się sektorze gospodarki (e-commerce) -zatrudnienie w firmie stabilnej finansowo Dodatkowym atutem będzie : - znajomość pakietu Microsoft Office, - doświadczenie w pracy w obszarze sprzedaży i obsłudze klient ...

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2019-04-26

Pracownik Biurowy Z Jezykiem Niemieckim Kowalanka

Opis stanowiska: - Obsługa Klienta zagranicznego - Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami Wymagania: - Biegła znajomość języka niemieckiego - Biegłe poruszanie się w Internecie - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - Kreatywność i komunikatywność, zaangażowanie w pracę Oferujemy: - Pracę w młodym i dynamicznym zespole - Ciekawe i rozwojowe stanowisko - Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin Praca w Kowalance gm. Wolanów. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).” Numer telefonu: 722598710

Region : Mazowieckie | Kategoria : Administracja Biurowa | Data publikacji : 2017-01-18